CZE 2022

RELACJA Z ZAWODÓW PŁYWACKICH

W DNIU 11 CZERWCA....

W OSTATNIĄ SOBOTĘ TJ. 11 CZERWCA 2022 ROKU ODBYŁY SIĘ ZAWODY PŁYWACKE Z OKAZJI DNIA DZIECKA O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA IŁAWY. PO KILKULETNIEJ PRZERWIE ZWIĄZANEJ Z PANDEMIĄ W IMPREZIE UCZESTNICZYŁO BLISKO 150 ZAWODNIKÓW W RÓZNEJ KATEGORII WIEKOWEJ. ZAWODY OTWORZYŁ PAN BURMISTRZ MIASTA IŁAWY DAWID KOPACZEWSKI.

NAJLICZNIEJSZĄ GRUPĄ OKAZALI SIĘ NAJMŁODSI ZAWODNICY W PRZEDZIALE WIEKOWYM 0 - 6 LAT, 7 - 9 ORAZ 10 - 13. RYWALIZACJI TOWARZYSZYŁ WSPANIAŁY DOPING ZE STRONY PUBLICZNOŚCI ZGROMADZONEJ NA TRYBUNACH. KAŻDE DZIECKO BIORĄCE UDZIAŁ W ZAWODACH OTRZYMAŁO PAMIĄTKOWY MEDAL ORAZ SŁODKI UPOMINEK, NAJLEPSI OTRZYMALI DODATKOWO PUCHARY. ORGANIZATOREM IMPREZY BYŁO STOWARZYSZENIE SZKOŁA PŁYWANIA "ORKA" W IŁAWIE PRZY POMOCY IŁAWSKIEGO CENTRUM SPORTU, TYRYSTYKI I REKREACJI. DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM OSOBOM ZAANGAŻOWANYM W ORGANIZACJĘ TEJ IMPREZY.

Dodane przez: Radosław Serafin
Ostatnia edycja: 13-06-2022