Zespół Odnowy Biologicznej (ZOB)

Zespół Odnowy Biologicznej (ZOB) oferuje Państwu takie atrakcje jak: Solarium, dwie Sauny Fińskie, Łaźnię Parową, basen schładzający, ogródek wypoczynkowy. Z ZOB mogą Państwo korzystać na bardzo korzystnych warunkach kupując jeden z oferowanych biletów „Basen – Sauna” ulgowy lub normalny.

ZOB czynny jest od poniedziałku do piątku w godz. od 15.30 do 22.00 oraz w soboty, niedzielę i święta od 10.00 do 22.00.

KOMNATA SOLNA

Zapraszamy do Komnaty Solnej z tężnią, która nasyca powietrze jodem, bromem i całą gamą innych mikroelementów takich jak np. magnez, sód, potas, wapń, żelazo. Powstały aerozol odznacza się szczególnymi walorami zdrowotnymi, ponieważ jego cząsteczki mają znaczną zdolność penetracji poprzez błony śluzowe układu oddechowego oraz skórę. Wokół tężni wytwarza się specyficzny mikroklimat, będący naturalnym leczniczym inhalatorium. Mikroklimat tężni wytwarzany jest wskutek ociekania solanki i działania ruchu powietrza, co powoduje intensywne parowanie, a rozbijane cząsteczki solanki sprzyjają także hydrojonizacji. Mikroklimat tężni wykorzystywany jest w profilaktyce i leczeniu schorzeń górnych dróg oddechowych, zapalenia zatok, rozedmie płuc, nadciśnienia tętniczego, nerwicy wegetatywnej i w przypadku ogólnego wyczerpania. Inhalacje wykorzystane w profilaktyce u ludzi zdrowych powodują wzrost odporności organizmu.

Bilety na 45-minutowy seans: 10 zł 

Karnet 10 wejść - 80 zł